Oferujemy wiercenie studni głębinowej. Dzięki małym gabarytom wiertnicy możemy dotrzeć w wiele miejsc. 90% studni jakie wykonujemy jest z wodą.

Studnia głębinowa

Zwana również wierconą lub rurową. Jest obecnie najlepszym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych. Jej wiercenie uzależnione jest od wielu czynników, spośród których najważniejszymi są własności fizykomechaniczne skał.

Ujmuje wodę ze znacznie większych głębokości, niż studnia kopana. W większości przypadków woda z ujęć głębinowych jest całkowicie zdatna do picia. Najczęściej są to poziomy wodonośne przykryte warstwami gruntu nieprzepuszczalnego.

Zazwyczaj zasoby wody w tych warstwach są znaczne, nie ma więc problemu z wydajnością. Woda taka nie jest narażona na zanieczyszczenia jak zwykła, ponieważ zabezpiecza się ją hermetyczną głowicą na studzienną oraz stosując technologię osłonową w warstwach przepuszczalnych, rurowanie wraz z uszczelnieniem.

W wykonywanej usłudze są:

Odwiert metodą płuczkową
Instalacia rur studziennych, atestowanych 125mm
Pompowanie oczyszczające studnie z określeniem wydajności
Obsypka żwirowa
Montaż pompy studziennej

Zalety studni wierconej

Do wykonania prac potrzebujemy minimum 5 tys litrów wody. Może to być przyłącze wężem ogrodowym do wodociągów. Pracujemy w promieniu 100km od miasta Wołów

  • Niezależność od wodociągów.
  • Wysokiej jakości woda.
  • Mniejsze koszty w porównaniu z wodociągami.
  • Wydajność i pewność zaopatrzenia w wodę.
© Copyright 2019 Colloseum - Tworzenie stron www